28DAY TEA (powder)

                                                     ( 28denní čajové kůry )


Spolu s předními čínskými odborníky z Hangzhou Oriental Tea Institute jsme pro Vás připravili 28denní čaje pro detoxikaci a štíhlou linii.

Navíc jsou tyto čaje technologicky zpracovány jako Matcha, tudíž veškeré složky obsažené v těchto produktech dostanete v té nejvyšší a nejčistší koncentraci do organismu.

Čaje jsou určené k intenzivnímu pročištění trávícího systému a nastartování metabolismu. Budete se cítit plný energie a případně i motivován na cestě za vaši vysněnou postavou.

Složení SKINNY :

zelený čaj (Matcha), Rosselle (Ibišek súdánský), citrónový řez,růže - pupeny, stevie, heřmánek, lilie (asijská)

obsah : 56g (28 x denní dávka) powder - prášek

expirace : 08/2020

vyrobeno : Hangzhou Oriental Tea Institute China

cena : 299,- Kč


Složení DETOX :

zelený čaj (Matcha), semena Cassiae (Kasia Tora), kořen lékořice, goji, citrónová tráva

obsah : 56g (28 x denní dávka) powder - prášek

expirace : 08/2020

vyrobeno : Hangzhou Oriental Tea Institute China

cena : 299,- Kč

Návod a upozornění :

Zalijte 2g směsi horkou vodou a nechte min. 3 min. louhovat. Můžete pomoci úplnému rozpuštění šleháním (případně jako u čaje Matcha metličkou - chasen). Případný sediment není závadou. Pijte každé ráno. Pokud jste zapoměli  nebo nestihli vypít čaj, následně nezdvojnásobujte dávku.

Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení.